News

er3.jpg
Nedēļas nogales pasākumi Ogres novadā PDF Печать E-mail
04.07.2024 18:59
5. jūlijā

Tiek uzsākts koncertcikls SKVĒRA KONCERTI Ogrē – plkst. 20.00 uz Ogres skvēra skatuves kā pirmie koncertciklā uzstāsies LINDAS GARANČAS mūzikas studijas jaunieši.

Stand-up komēdija MAČO Suntažos – plkst. 19.00 Suntažu brīvdabas estrādē. Galvenajā lomā Ainārs Ančevskis. Biļetes Biļešu Paradīzes kasēs.

6. jūlijā

Jumpravas pagasta svētki SAJŪTI JUMPRAVU – visas dienas garumā koncerti, aktivitātes bērniem un pieaugušajiem: disku golfs, piepūšamās atrakcijas un lielformāta spēles, Jumpravas jauniešu radošās aktivitātes. Darbosies arī āra kafejnīcas.

Ķeipenes pagasta svētki - SVĒTKI VASARAS PLAUKUMĀ – jau no plkst. 9.00 dažādi pasākumi lieliem un maziem svētku viesiem.

Mākslinieces Līvas Veiguras izstādes REALITĀTES BLAKNES atklāšana Ogrē – atklāšana plkst. 15.00. Ogres Vēstures un mākslas muzejā. Izstāde būs apskatāma līdz 16. augustam.

Velobrauciens un DŽEZA MŪZIKAS VAKARS Ciemupē – plkst. 20.00 Ciemupes estrādē uz dvēseļu dialogu džeza ritmos aicinās Jūlija Zakirova. Uz koncertu var doties ar velosipēdu, pievienojoties džeza velobraucienam maršrutā Ogre – Ciemupe. Velobrauciena sākums plkst. 19.00 no Pilsētas skvēra Ogrē, pie Brīvības ielas un Bērzu alejas krustojuma.

LIELĀ AKTIERU VASARAS BALLE Ikšķilē – plkst. 19.00 Ikšķiles estrādē uz kārtīgu ballēšanos īsti latviskā stilā „Lielajā aktieru vasaras ballē” aicina populārie dziedošie aktieri Jānis Paukštello, Juris Hiršs, Kristians Kareļins, Gundars Silakaktiņš un Lauris Dzelzītis, kurš iejutīsies arī vakara vadītāja lomā. Pēc koncerta – balle kopā ar DJ E.E. Edžiņu no Latvijas Radio 2! Biļetes pieejamas “Biļešu paradīze” mājaslapā. 

Meditatīvs ceļojums 7 gongu skaņās uz Aitu kūts skatuves Ogrē – sākums plkst. 17.00, ieeja no plkst. 16.00. Pieteikšanās Aitu kūts skatuves portālā Facebook vai, sūtot ziņu uz tel. 26312780. Ieeja pasākumā par ziedojumiem, sākot no 20 eiro.

7. jūlijā

Katoļu kapusvētki Ikšķiles Vecajos kapos – sākums plkst. 14.00. Vadīs t. J. Biernats.

Katoļu kapusvētki Ikšķiles Jaunajos (Lazdukalna) kapos – sākums plkst. 15.30. Vadīs t. J. Biernats.