News

er3.jpg
Ogres novada skolēni vilcienā drīkst braukt bez maksas PDF Печать E-mail
05.05.2024 21:23
Ogres novada pašvaldība ir noslēgusi līgumu ar AS “Pasažieru vilciens” par iespēju Ogres novada skolēniem no 2024. gada 2. maija saņemt pašvaldības apmaksātus braucienus vilcienā no dzīvesvietas līdz mācību iestādei un atpakaļ novada teritorijā starp pieturām “Ikšķile” un “Jumprava”, uzrādot Ogres novada skolēna karti.

“Vilcienu satiksme Ogres novadā ir ļoti nozīmīga – novada teritorijā pasažieru vilcieni kursē garā posmā, nodrošinot iedzīvotājiem iespēju ērti nokļūt uz darbu un mācībām. Dzelzceļa tuvumā atrodas vairākas pašvaldības izglītības iestādes – gan pamatskolas, gan vidusskolas. Jau 2022. gadā uzsākām sarunas ar AS “Pasažieru vilciens” pārstāvjiem par sadarbību saistībā ar Ogres novada skolēna kartes izmantošanu, lai skolēniem tiktu kompensēti braucieni arī ar vilcienu. Paldies AS “Pasažieru vilciens” vadībai un speciālistiem par sapratni un atsaucību, kopīgi risinot izglītojamo pārvadāšanas procesa vienkāršošanu,” atklāj Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš.
 
Ogre atjaunos vēsturisko centru PDF Печать E-mail
02.05.2024 20:57
Jau tuvākajā laikā tiks uzsākta vērienīga projekta īstenošana, kas būtiski uzlabos Ogres vizuālo identitāti, sakārtojot teritoriju, kas skar Rīgas ielas, Kalna prospekta, Grīvas prospekta, Skolas ielas un Brīvības ielas posmus.

Galvenās aktivitātes:

Brīvības ielā Neatkarības laukuma izveide un tam pieguļošās teritorijas pārbūve;
Brīvības ceļa ekspozīcija Brīvības ielā 2, kas kopā ar laukumu veidos vienotu ansambli;
Rotaļu laukuma un autostāvlaukuma izbūve Brīvības ielā 3, rotaļu laukumā iedzīvinot rožu tēmu;
Bijušā Ogres Tautas nama Rīgas ielā 15 pārbūve, kas pārtaps par muzikālo teātri.
Noslēdzoties šī projekta īstenošanai, Ogre atgūs daļu no zaudētās un šobrīd vāji izmantotās pilsētas daļas, kas, savienojoties ar jau esošo pilsētas Brīvības ielas gājēju posmu, pārtaps par vienotu un dzīvu pilsētas daļu. Tajā labi jutīsies kā pilsētas viesi, tā arī Ogres iedzīvotāji, kas būs ieguvuši pilsētvides telpu izziņai, kultūrai un atpūtai.
 
Izmaiņas Ogres novada pašvaldības domes sastāvā PDF Печать E-mail
02.05.2024 20:55
Ogres novada pašvaldības domes sēdē 25. aprīlī pieņemts lēmums deputātes par Daces Kļaviņas pilnvaru izbeigšanu pirms termiņa.

Šāds lēmums pieņemts, pamatojoties uz Pašvaldības domes deputāta statusa likuma 3. panta pirmās daļas 1. punktu, kas noteic, ka deputāta pilnvaras izbeidzas pirms termiņa ar brīdi, kad dome ir pieņēmusi lēmumu par deputāta pilnvaru izbeigšanos sakarā ar deputāta personisku rakstveida iesniegumu par savu pilnvaru nolikšanu.
 
Maijā siltumenerģijas tarifi samazināsies 18 komersantiem PDF Печать E-mail
01.05.2024 22:17
Apkures sezona 2023./2024.gadā noslēgsies ar siltumenerģijas tarifu samazinājumu 18 komersantiem vairākās apdzīvotās vietās. Salīdzinot ar iepriekšējās apkures sezonas noslēgumu, š.g. maijā tarifi būs vidēji par 22% zemāki – no 110 EUR/MWh pirms gada uz 86 EUR/MWh apkures sezonas beigās. Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) turpina ik nedēļu saņemt izvērtēšanai jaunus tarifu projektus.
“Vidējais siltumenerģijas tarifs Latvijā ik mēnesi kopš 2022. gada beigām samazinājies un, spriežot pēc šobrīd vērtēšanā esošajiem tarifu projektiem, vēl nedaudz samazināsies. No 2022. gada novembra, kad vidējais siltumenerģijas tarifs sasniedza līdz šim augstāko līmeni 131 EUR/MWh, šogad maijā tas būs samazinājies jau līdz 86 EUR/MWh. Neskatoties uz kurināmā cenas samazināšanos tirgū, izmaiņas tarifos Latvijā ir atšķirīgas un galalietotāju rēķinos nonāk ar dažu mēnešu nobīdi. To ietekmē gan katra komersanta individuāli izvēlētais kurināmais, gan pieejas kurināmā iegādē – cenu fiksējot vai izmantojot biržas cenu,” komentē SPRK priekšsēdētāja Alda Ozola.
 
1. maija un 4. maija svētku pasākumi Ogres novadā PDF Печать E-mail
29.04.2024 18:13
Dažādi svētku pasākumi notiks 1. maijā, kas ir Latvijas Republikas Satversmes sapulces sasaukšanas diena un Darba svētki. Savukārt 3. un 4. maijā notiks Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltīti koncerti, izstādes, erudīcijas spēles un citas aktivitātes.

1. maijs
Ogrē

no plkst. 9.00 līdz 13.00 Brīvības ielas gājēju posmā Pavasara stādu tirdziņš;
plkst. 11.00 uz Pilsētas skvēra skatuves koncerts UZPLAUKT DEJĀ, kurā piedalās Ogres novada Kultūras centra Senioru deju kopa "Astras" un Tautas deju ansamblis "Ogre";
plkst.14.00 Ogres novada Kultūras centrā Mūsdienu deju izrāde LAIKMETA BĒRNS.
​​​​Suntažos - no plkst. 9.00 līdz 13.00 pie kultūras nama un tirgus laukumā Pavasara stādu tirgus.
 
Saeimas aktualitātes šonedēļ PDF Печать E-mail
29.04.2024 18:08
Šajā nedēļā atzīmējam vairākas nozīmīgas gadadienas.  1.maijā aprit 104 gadi kopš Satversmes Sapulces sasaukšanas un 20 gadi kopš Latvija kļuva par pilntiesīgu Eiropas Savienības dalībvalsti.

Savukārt 4.maijā, atzīmējot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 34.gadadienu, deputāti sanāks uz svinīgo Saeimas sēdi. Tā sāksies pulksten 12.00, un tiešraidē tai varēs sekot Saeimas mājaslapā www.saeima.lv un parlamenta Facebook kontā.
 
Laivu brauciens pa Ogres upi PDF Печать E-mail
25.04.2024 19:38
Maija svētku brīvdienās Ogres novada Tūrisma informācijas centrs aicina pieteikties ikgadējam laivu braucienam pa Ogres upi. Interesentiem ir iespēja doties aptuveni 24 km garā braucienā ar kanoe laivām, lai izbaudītu daudzveidīgas dabas ainavas un piedzīvotu aizraujošu piedzīvojumu Ogres upes ielejā. Laivu brauciena maršruts plānots no “Lobes Kroga” Lēdmanes pagastā līdz Ogresgalam. Aicināti piedalīties aktīvās atpūtas entuziasti, tajā skaitā ģimenes ar bērniem no 7 gadu vecuma, izvērtējot drošības riskus, bērniem atrodoties uz ūdens.

Tā kā maija brīvdienas pagarināsies līdz pirmdienai, arī šogad laivu brauciens norisināsies 5. maijā – svētdienā, ~ plkst. 9.00 - 17.00.
 
Ogres novada Uzņēmēju forums "ŠEIT DZIMST LEĢENDAS" PDF Печать E-mail
25.04.2024 19:24
Ogres novada pašvaldība aicina uz uzņēmēju forumu “ŠEIT DZIMST LEĢENDAS”, kas notiks šī gada 26. aprīlī, plkst. 10:00 Ogres Centrālajā bibliotēkā.

Forumā aicinām uz sarunu novada uzņēmējus. Sniegsim ieskatu pašvaldības paveiktajā un plānotajā, kā arī diskutēsim par infrastruktūras attīstību un iespējām, civilās aizsardzības jautājumiem, izglītības, kultūras, tūrisma un sporta aktualitātēm Ogres novadā.
Plašāk - www.ogresnovads.lv 
 
Iecelta Ogres novada Kultūras un tūrisma pārvaldes vadītāja vietniece PDF Печать E-mail
25.04.2024 19:20
25. aprīlī Ogres novada pašvaldība domes sēdē pieņemts lēmums ar 2024. gada 30. aprīli pārcelt  Ķeguma Tautas nama vadītāju Daci Māliņu Ogres novada Kultūras un tūrisma pārvaldes vadītāja vietnieka kultūras jomā amatā, ļaujot šo amatu savienot ar domes deputātes amatu.

Ogres novada pašvaldība šī gada martā izsludināja atklātu konkursu uz Ogres novada Kultūras un tūrisma pārvaldes vadītāja vietnieka kultūras jomā amatu. Izvērtējot saņemtos pretendentu pieteikumus, vērtēšanas komisija konstatēja, ka pretendenti neatbilst izvirzītajām prasībām, un nolēma konkursu izbeigt bez rezultāta.
 
Ogres novada Ķeguma pilsētā un Ogres novada pagastos noslēdzas centralizētās apkures sezona PDF Печать E-mail
24.04.2024 20:09
Pašvaldības siltumražošanas uzņēmums SIA “MS siltums” informē, ka, sekojot līdzi laikapstākļu prognozēm, sākot ar 28. aprīli Ķegumā, Birzgalē, Madlienā, Suntažos, Lauberē, Meņģelē, Ķeipenē, Mazozolos un Taurupē noslēgsies apkures sezona – tiks atslēgta centralizētā siltumapgāde.

Ja ir radušies iebildumi vai ierosinājumi, aicinām sazināties ar Ogres novada pašvaldības SIA “MS siltums”, rakstot uz e-pastu : Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 332