News

er3.jpg
Ogres novada pašvaldības domē deputāta pienākumus sācis pildīt Igors Miglinieks PDF Печать E-mail
24.05.2024 22:18
25. aprīļī Ogres novada pašvaldības domes sēdē tika apstiprināta deputātes Daces Kļaviņas mandāta nolikšana. Atbilstoši Pašvaldības domes vēlēšanu likumam viņas vietā stājas nākamais kandidāts no tā paša saraksta. Nākamais pēc saņemto balsu skaita politiskās partijas "Jaunā vienotība" kandidātu sarakstā ir Igors Miglinieks, kurš savus pienākumus Ogres novada pašvaldības domē sācis pildīt 23. maijā.

Ikšķilietis Igors Miglinieks bijis viens no Latvijas labākajiem basketbola saspēles vadītājiem pagājušā gadsimta astoņdesmitajos un deviņdesmitajos gados. Spēlējis Padomju Sociālistisko Republiku Savienības (PSRS) izlasē, ar kuru 1988. gada olimpiskajās spēlēs tika pie zelta medaļas, kļūstot par pirmo latviešu basketbolistu starp vīriešiem, kas izcīnījis zeltu olimpiskajās spēlēs.
 
Mainīts pašvaldības Sociālo un veselības jautājumu un Reģionālās attīstības jautājumu komiteju sastāvs PDF Печать E-mail
24.05.2024 22:14
23. maijā Ogres novada pašvaldības domes ārkārtas un komiteju sēdēs tika veiktas izmaiņas Sociālo un veselības jautājumu komitejas un Reģionālās attīstības jautājumu komitejas sastāvā.

Izmaiņas Sociālo un veselības jautājumu komitejas sastāvā

Ņemot vērā deputāta Jāņa Siliņa iesniegumu, pašvaldības dome nolēma viņu atbrīvot no Sociālo un veselības jautājumu komitejas locekļa pienākumu pildīšanas. Turpmāk pēc paša vēlēšanās šīs komitejas loceklis būs deputāts Jānis Iklāvs.
 
Paziņojums par saistošo noteikumu “Par pašvaldības atbalstu sporta organizācijām un individuālajiem sportistiem sporta veicināšanai Ogres novadā” projekta publicēšanu sabiedrības viedokļa noskaidrošanai PDF Печать E-mail
24.05.2024 22:08
Ogres novada pašvaldības dome 2022. gada 31. martā pieņēma saistošos noteikumus Nr. 13/2022 “Par pašvaldības atbalstu sporta organizācijām un individuālajiem sportistiem sporta veicināšanai Ogres novadā”. Tie ir izdoti saskaņā ar likuma “Par pašvaldībām”,  kas ir zaudējis spēku, līdz ar to spēku zaudē arī uz šā pamata izdotais normatīvais akts.

Saskaņā ar Pašvaldību likuma pārejas noteikumu 6. punktu dome izvērtē uz likuma "Par pašvaldībām" normu pamata izdoto saistošo noteikumu atbilstību šim likumam un izdod jaunus saistošos noteikumus atbilstoši šajā likumā ietvertajam pilnvarojumam. Līdz jaunu saistošo noteikumu spēkā stāšanās dienai, bet ne ilgāk kā līdz 2024. gada 30. jūnijam piemērojami uz likuma "Par pašvaldībām" normu pamata izdotie saistošie noteikumi, ciktāl tie nav pretrunā ar šo likumu.
 
TUVOJAS EIROPAS PARLAMENTA VĒLĒŠANAS PDF Печать E-mail
22.05.2024 22:23
2024. gada 8. jūnijā notiks Eiropas Parlamenta vēlēšanas. Šajās vēlēšanās Latvija ir viens vēlēšanu apgabals, no kura Eiropas Parlamentā jāievēlē deviņi deputāti.
No 16 sarakstiem jāizvēlas tikai viens

     
Vēlēšanās startē deputātu kandidāti no 16 sarakstiem:
1. “Saskaņa” sociāldemokrātiskā partija; 
2. JKP Jaunā konservatīvā partija;
 3. Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNN; 
4. LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ; 
5. “Latvijas attīstībai”;
 6. “Centra Partija”; 
7. APVIENĪBA JAUNLATVIEŠI; 
8. “APVIENOTAIS SARAKSTS - Latvijas Zaļā partija, Latvijas Reģionu Apvienība, Liepājas partija”; 
9. “PROGRESĪVIE”; 
10. Politiskā partija “Tautas varas spēks”; 
11. Kustība “Par!” 
12. “SUVERĒNĀ VARA”;
 13. “Tauta. Zeme. Valstiskums.”; 
14. Zaļo un Zemnieku savienība; 
15. Jaunā VIENOTĪBA;
 16. Politiskā partija “Stabilitātei!” 
 
Lielgabarīta atkritumu un būvgružu nodošana Ogres novadā PDF Печать E-mail
22.05.2024 22:19
Pašvaldība atgādina, ka iedzīvotājiem lielgabarīta atkritumu un būvgružu izvešana jāorganizē individuāli un par saviem līdzekļiem jānodod tie utilizēšanai. Tos ir aizliegts atstāt dzīvojamo māju iekšpagalmos (piesaistītajos zemesgabalos).

Ja nav iespējams pašiem nogādāt lielgabarīta atkritumus uz šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumu, SIA “Ogres Namsaimnieks”, SIA “Ķilupe” un SIA “Clean R” piedāvā to izvešanu.
 
Ogres novada krīzes zvanu centrs PDF Печать E-mail
22.05.2024 22:17
Ogres novada krīzes zvanu centrs joprojām darbojas un turpina uzklausīt ikvienu, kuram nepieciešama garīgā un emocionālā atbalsta saņemšana krīzes situācijā.

Uz krīzes zvanu centra bezmaksas tālruņa numuru 28004477 var zvanīt katru darba dienu no plkst. 12.00 līdz plkst. 24.00.

Ogres novada krīzes zvanu centrs tika izveidots 2020. gada aprīlī ar mērķi nodrošināt garīgo un emocionālo atbalstu krīzes situācijā nonākušai personai laikā, kad Latvijā bija izsludināta ārkārtējā situācija. Izvērtējot tā darbību, tika nolemts krīzes zvanu centra darbību nodrošināt arī turpmāk.
 
Siltumenerģijas tarifi Ogres novadā būtiski samazinās PDF Печать E-mail
21.05.2024 22:57
Ogres novadā jau pagājušā gada apkures sezonā centralizētās siltumapgādes tarifi bija krietni zemāki nekā iepriekš. Nākamajā apkures sezonā nav sagaidāms tarifu pieaugums, bet paredzams to samazinājums.

Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš norāda, ka pēdējos gados Ogres novada siltumapgādes ražošanā ir notikusi ļoti mērķtiecīga pāreja no fosilajiem uz atjaunojamajiem energoresursiem, izmantojot dažādas iespējas un resursus – pārbūvētas vai uzbūvētas ar šķeldu kurināmas katlumājas, ļaujot izmantot videi draudzīgus atjaunojamos vietējos resursus un mazinot atkarību no gāzes, modernizēti, rekonstruēti siltummezgli, ierīkotas centralizētas siltumapgādes sistēmas. Arī turpmāk tiks meklētas iespējas, lai nodrošināt drošu, kvalitatīvu, videi draudzīgu un ilgtspējīgu centralizēto siltumapgādi, kā arī noturētu relatīvi zemu un stabilu siltumenerģijas tarifa līmeni.

No 1. jūnija SIA “Ogres Namsaimnieks” siltumenerģijas tarifs samazinās par 15%
 
1. un 2. jūnijā Ogrē tiks svinēta ĢIMENES DIENA PDF Печать E-mail
21.05.2024 22:51
 Divu dienu garumā pilsētvidē norisināsies izglītojošas, sportiskas un izklaidējošas aktivitātes, kā arī citi aizraujoši notikumi.

Ogres iestāžu un uzņēmumu pārstāvji aicinās piedalīties radošajās darbnīcās, izglītojošās un prātu asinošās nodarbībās, sporta notikumos, paraugdemonstrējumos, koncertos, teatrālos uzvedumos, diskusijās un citās aktivitātēs.

Ikvienam interesentam būs iespēja sekot līdzi diskusijām par paaudžu un ģimenes  vērtībām, stipras valsts pamatu un citām aktuālām un noderīgām tēmām.

ĢIMENES DIENU kuplinās GHETO GAMES ielu sporta un kultūras svētki visai ģimenei.
 
SVĒTKI IKŠĶILĒ 2024 PDF Печать E-mail
21.05.2024 22:45
15. jūnijs
UZ DAMBJA PRETĪ IKŠĶILES UN TĪNŪŽU PAGASTA PĀRVALDEI

6:00     Ikšķiles Loms 2024 (reģistrēšanās no 05:30)

IKŠĶILES VIDUSSKOLAS STADIONS

9:00 Miegamiču skrējiens
10:30 – 15:00 Orientēšanās spēle “Iepazīsti Ikšķili”
11:00 – 15:00 Sporta biedrību aktivitātes              
11:00 – 15:00 Piepūšamās atrakcijas, IGLU kluči
12:00 – 18:00 Šķēršļu josla, Orbiton Sport
 
Plānotās ūdens līmeņu pazemināšanas Daugavas hidroelektrostaciju ūdenskrātuvēs PDF Печать E-mail
21.05.2024 22:38
AS "Latvenergo" informē, ka 2024. gada vasarā Pļaviņu HES ūdenskrātuvē ir paredzēts ūdens līmeņa pazeminājums hidrotehnisko būvju atjaunošanas darbu veikšanai no 12. augusta līdz 27. septembrim. Ķeguma HES ūdenslīmenis tiks īslaicīgi pazemināts septembrī, savukārt Rīgas HES pazeminājums nav plānots.

Lai HES ūdenskrātuvju līmeņa svārstības pēc iespējas mazāk ietekmētu iedzīvotājus un tūrisma pakalpojuma sniedzējus, vienlaicīgi turpinot nodrošināt valsts enerģētiskajai neatkarībai svarīgas funkcijas, AS "Latvenergo" informē par plānotajām ūdens līmeņa pazemināšanām Pļaviņu HES ūdenskrātuvē 2024. gadā.
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 7 из 332